صفحه اصلی / بهترین سایت های پوکر با پول واقعی

بهترین سایت های پوکر با پول واقعی

ما با تجربه ای که طی سال ها در زمینه ی سایت های پوکر با پول واقعی کسب کرده ایم، سعی در معرفی بهترین سایت های پوکر با پول واقعی داریم .متاسفانه در فضایه مجازی ایران هیچ نهادی بر عملکرد بنگاهای شرط بندی نظارت ندارد و این شرایط فرصت را برای ایجاد تعداد زیادی سایت پوکر با مدیریت غیر حرفه ای فراهم نموده است. با توجه به این شرایط و حفظ امنیت کاربران قبل از معرفی هر یک از سایت ها با دقت امنیت سایت و شرایط واریز پول و برداشت پول از سایت را بررسی نموده ایم تا از هر گونه سود جویی جلوگیری کنیم .در صورت ایجاد هر گونه مشکل در مراحل ساخت اکانت یا مشکلات مربوط به cash out و یا واریز پول با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید.

 

لیست سایت های پوکر با پول واقعی

 

۱.سایت ریور پوکر

سایت ریور پوکر یکی از بهترین سایت های پوکر آنلاین می باشد،ریور پوکر دارای تورنومنت ها با جوایز مجموعا بالای ۳۰میلیون تومان در هفته می باشد. وجود دو سرور مختلف برای بازی های سبک و سنگین،پشتیبانی خوب و واریز سریع جوایز از دیگر ویژگی های ریور پوکر می باشد.در ریور پوکر به منظور حفظ امنیت کاربران ، قبل از فعال سازی کامل اکانت باید با پشتیبانی تماس بگیرید. جهت ثبت نام کلیک کنید.

 

۲٫سایت ویلون پوکر

ویلون پوکر از سال ۲۰۱۶ شروع به کار کرد که از ویژگی های بارز آن کنترل لحظه ای تمام میز ها میباشد،که به همین سبب ویلون پوکر صاحب امن ترین میز ها برای بازی های سنگین می باشد.همچنین در ویلون پوکر شما میتوانید با تعیین سقف واریز پول روزانه از اعتیاد خود به بازی پوکر جلوگیری کنید که این اقدام ویلون پوکر آن را در میان سایت های پوکر متمایز کرده است. ویلون پوکر با تورنومنت های روزانه ۱۰ میلیون تومانی و تور های ویژه ۵۰ میلیونی از بهترین سایت های پوکر می باشد .جهت ثبت نام کلیک کنید.

 

۳٫سایت زئوس پوکر

سایت زئوس پوکر در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۹۷ وارد عرصه رقابت پوکر آنلاین ایران شد. زئوس با تونومنت های روزانه و cash out سریع و امنیت بالا ، در میان سایت های فارسی بهترین سایت برای کاربران مبتدی میباشد. شما در این سایت ابتدا حساب بانکی خود را معرفی کرده و سپس اجازه ورود به بازی را خواهید داشت.جهت ثبت نام کلیک کنید.

 

۴٫سایت آلین پوکر

آلین پوکر دارای شلوغ ترین و سنگین ترین تیبل های اوماها پوکر می باشد.در آلین پوکر به منظور حفظ امنیت و حداقل رساندن سوءاستفاده های احتمالی در فضای مجازی، باید بعد از ثبت نام با پشتیبانی تماس حاصل فرماید تا اکانت آلین پوکر به صورت فعال در اختیار شما قرار بگیرد. لازم به ذکر می باشد که آلین پوکر دارای نرم افزار پیشرفته پوکر می باشد که همین امر موجب شلوغ بودن میز های سنگین این سایت شده است. جهت ثبت نام کلیک کنید.

 

۵٫سایت سزار پوکر

سزار پوکر از جمله معدود سایت های پوکر ایرانی میباشد که شما می توانید علاوه بر پرفکت مانی از طریق درگاه شتاب پول واریز نمایید. سزار پوکر با وجود این که سایتی نوپا محسوب می شود ولی توانسته در مدت زمان کوتاهی نظر پوکر بازان را به خود جلب کند به طوری که میز های سایت در تمام مدت روز فعال میباشد. لازم به ذکر می باشد که سرعت پرداخت بالا و حفظ امنیت کاربران نیز در موفقیت سایت بی تاثیر نبوده است.جهت ثبت نام کلیک کنید.